אנו עוסקים בנושאי בריאות פרטיים ואינטימיים ביותר. מתוך עשרות מכתבי התודה שקבלנו במהלך השנים, הנה דוגמא של מכתבים שקבלנו רשות לפרסמם :

"לאחר שבעבר פניתי למספר עורכי דין שאמרו לי 'שאין לנו אפשרות להגיש תביעה', קבלתי המלצה והגעתי למשרד עורכי הדין גוטמן אמיר אשר הצליח להגיש תביעה עם חוות דעת של רופאים מהשורה הראשונה. בסיום הטיפול, הבת שלי, שסובלת מאפילפסיה ומבעיות מוחיות שהוחמצו בהריון, זכתה בכמה מיליוני שקלים"
מ.א
"..הרגשנו שהתקשורת זורמת ולא 'נופלות' עלינו שום הפתעות שליליות. גם כשבאנו עם בקשות/שאלות והתנגדויות שגרמו לתוספת עבודה תמיד התייחסתם ברוח טובה, ברצון בנכונות ופשוט לא בהתחמקות!"
"אני רוצה להודות לצוות המשרד על הטיפול המשפטי המסור והמקצועי שאין שני לו ועל היחס האנושי, הסבלני והחם שהענקתם לנו לאורך כל הדרך"
משפחת א.
"ברצוננו להודות לכם על עבודתכם. ליוויתם אותנו במקצועיות, ביסודיות וברגישות עד להכרעה הטובה ביותר עבורנו. במהלך כל התהליך שמרתם על קשר, שיתפתם אותנו בהתפתחויות השונות ואף דרשתם בשלומנו. מודים לכם מאד ומאחלים לכם הצלחה בהמשך הדרך"
משפחת י.
"תודה על המסירות והיחס החם שהענקתם לנו. בהצלחה בכל מה שתעשו"
משפחת ע.
"אני שולחת המלצה חמה על משרד עו"ד גוטמן-אמיר, עו"ד השרות המקצועי, האדיב, המסור והאמין שלהם היה קרן אור עבורנו בתקופה קשה. סיוון, ענת ואמיר שטיפלו בתיק המשפטי שלנו הם מקצועיים בתחומם ואני ממליצה עליהם מכל הלב"
משפחת ב.
משרד מקצועי. חשיבה יצירתית ויסודית. נהנינו מהחשיבה על כל פרט ושאלה שעלולים להיות בתיק. בקשנו ונהנינו משיתוף במהלכים ואנחנו מאחלים להם שימשיכו לעזור לאנשים לקבל פיצויים על רשלנות רפואית - גם כדי לעזור וגם כדי להרתיע את מי שיכול למנוע פגיעה! בהצלחה!!
משפחת י.
"אנחנו מודים לכם מאד על כל הנעת התהליך הזה, ובעיקר על ההשקעה העצומה של השעות... ובאותה נשימה גם על כך שהלכתם איתנו בצמוד בתגובות להצעות הקופה, ותמיד קבלנו 'שידור' שבסופו של דבר ההחלטה היא שלנו... זה הדבר שיוצר אמון והוא ההבדל בין להיות מרוצה מקבלת שירות או לא"
"הקלה גדולה היא ההימנעות מהצורך לעמוד בבית משפט ולהיחקר על הפרטים האישיים ביותר, גם אם לקחנו את זה בחשבון כשניגשנו לתהליך. זה ממש חשוב בפני עצמו כי כל קושי נחרט בנפש"
פ. י.
"מודים לכם מכל הלב, ומאחלים שתמשיכו לעזור עוד ועוד – מגלגלים זכות ע"י זכאי !"
משפחת פ.
ארן וענת הם צוות מובחר הניגש לבחינת המקרה במצועיות הגבוהה ביותר שפגשתי עד היום. נסיונם ללא תחרות בתיקי רשלות רפואית בא לידי ביטוי בהתבוננות שונה לגמרי על התיק והנסיבות שלו מכל עו"ד אחר שפגשנו בעתיו, ומה שבסופו של דבר השיג לנו את התוצאות הטובות ביותר. מעבר לכך, הם נתמכים ע"י משרד וצוות מתמחים שעוטפים את הטיפול באריזה מושלמת. ללא ספק - ממליץ בחום וללא שום הסתיגויות לכל מי שנדרש למומחים משפטיים ברשלנות רפואית.
א.ל.