שני אלבי פרמון

שני אלבי פרמון, מנהלת משרד

הסופר-וומן של המשרד מאפשרת לכל האופרציה המסובכת להתנהל כמו מכונה משומנת. ביד רמה היא מלהטטת בין קשר רציף עם לקוחות, הזמנת חומר רפואי מהמוסדות הרפואיים ומעקב אחריהם, ניהול התיקים והכנתם למומחים הרפואיים, מתן עזרה לעורכי הדין והכנת תיקים למומחים, תקשורת עם ספקים, וכל מה שקשור לניהול האופרטיבי של המשרד.

 

את לימודיה בפסיכולוגיה סיימה בהצטיינות יתרה באוניברסיטה הפתוחה, ולפני שהגיעה אלינו קיבלה הצצה לעולם של הילדים המיוחדים, כששימשה כגננת צהרון חינוך מיוחד, סייעת בגן לחינוך מיוחד, וסייעת משלבת לילדה על הספקטרום.

בזמנה הפנוי שני רוקדת בלהקת המחול הייצוגית של רמת גן מזה 22 שנים, ומתנדבת בפנימיית ויצ"ו נחלת יהודה בתור מדריכת להקת המחול בפנימייה.

 

"מאז ומתמיד הייתה לי חולשה לילדים בכלל ולילדים מיוחדים בפרט. ילדים מיוחדים נותנים לי השראה, כוח, ביטחון, אהבה והמון סיפוק. הם ממלאים אותי בהמון שמחה בלב. אחד החלומות הכי גדולים שלי הם להמשיך בלימודי הפסיכולוגיה הטיפולית בילדים. כעת, אני אומנם לא פועלת אל מול הילדים באופן ישיר, אך פועלת לעזרתם אל מול ההורים. אני כאן על מנת לתת אוזן קשבת, תמיכה, כתף לבכות עליה וחיבוק חם לכל מי שזקוק."

התחלה שיחה
בואו נדבר
שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן