הסיפור שלנו

גוטמן-אמיר ושות' הוקם בשנת 2009 על ידי עורכי הדין ענת גוטמן וארן אמיר. ענת ייצגה מאז שנת 1996 מוסדות רפואיים כנגד תביעות רשלנות מטעם חברת ביטוח גדולה, וארן היה עורך דין צעיר ושאפתן שייצג מאז שנת 2000 את המשפחות הנפגעות. הם הכירו בבתי המשפט, וההערכה המקצועית ביניהם הלכה וגברה. ענת מצידה לא יכלה לעמוד יותר מנגד אל מול העוול שנעשה לילדים והוריהם ולהמשיך להגן על חברת הביטוח, וכעבור זמן קצר "עברה צד" והחלה לייצג את המשפחות כשהיא מצוידת בידע הרב שרכשה בטיעונים שכנגד. ההיכרות בין ענת וארן הובילה לסיפור אהבה וזוגיות שנמשכת עד היום, ובין השאר להקמת אחד המשרדים היחידים בארץ העוסק אך ורק בתביעות רשלנות רפואית בלידה ובילדים. ב-2020 הצטרפה לצוות הבכיר של המשרד עו"ד סיוון לאונר כשותפה לאחר לאור הישגים יוצאי דופן שלה בייצוג לקוחות המשרד לאורך השנים.


מאז ועד היום, באמצעות צוות עורכי הדין המסור שלנו, מטפל המשרד בהצלחה רבה במקרים מורכבים כנגד המוסדות הרפואיים הגדולים ביותר, חברות הביטוח וסוללות עורכי הדין שלהם, ומעניק מזור כלכלי לילדים ולמשפחות שנפגעו כתוצאה מרשלנות רפואית במהלך ההיריון או הלידה וזאת באמצעות פיצויים של מיליוני שקלים עבור כל משפחה.


ההתמקצעות הספציפית שלנו והניסיון הרב ברשלנות רפואית בתינוקות ובילדים נרכשו בעקבות טיפול מוצלח במאות רבות של מקרים כאלה, קשר הדוק עם צוות מומחים רפואיים מהשורה הראשונה מהארץ והעולם, התעדכנות שוטפת בפרסומים האחרונים בעולם הרפואה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ומעקב אחר הפסיקות האחרונות בתחום בארה"ב, האיחוד האירופאי ובישראל כמובן.


כל אלו ציידו אותנו בניסיון עצום וביכולות אסטרטגיות אשר ממקסמים את הפיצוי וממזערים את ההוצאות מכיסם הפרטי של לקוחותינו. עבורנו, להשיג פיצויים משני חיים עבור הילדים והוריהם זוהי שליחות ולא רק מקצוע, לכן שכר הטרחה משולם אך ורק אם זכיתם בפיצויים.
מעבר לאפשרות להעניק חיים חדשים עבור המשפחות הנפגעות, שמנו למטרה לנגד עינינו שתי משימות חשובות נוספות: הגברת המודעות הציבורית, התקשורתית והמשפטית בכל מה שקשור לרשלנות רפואית בכלל ובילדים ובלידה בפרט; וכן העלאה בלתי מתפשרת של הרף המקצועי וסף האחריות של המוסדות הרפואיים והצוות הרפואי המטפל.

צוות המשרד

התחלה שיחה
בואו נדבר
שלום, איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן