עורכת הדין ענת גוטמן

עורכת הדין ענת גוטמן, מייסדת ובעלים של משרד גוטמן אמיר, הינה בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, בוגרת המסלול 'רפואה למשפטנים' באוניברסיטת חיפה, ומרצה בנושא רשלנות רפואית. 

עו"ד גוטמן חברה למעלה מעשרים שנה בלשכת עורכי הדין בישראל והיא כיהנה בבית הדין המשמעתי בלשכת עורכי הדין, תחילה כדיינת ובהמשך כאב בית הדין.

ניסיונה הרב, מאפשר לה להתמודד בהצלחה עם האתגר המורכב העומד בפניו של עורך דין המנהל בבית המשפט תביעת רשלנות רפואית כנגד המערכת הרפואית הממסדית, רבת העוצמה.

מאמרים פרי עטה של עו"ד גוטמן פורסמו באמצעי התקשורת כגון: The Marker, Ynet, walla  Nrg, Xnet ובכתבי עת מקצועיים כגון  Psakdin.

על ייחודיות השירות שמציעה עו"ד גוטמן נכתב במגזין היוקרתי The Marker במסגרת כתבה על אנשי ונשות עסקים מובילים בתחומם שפורסמה בחודש נובמבר 2016:

"בשונה מעורכי דין העוסקים במספר תחומים, החלטתי כי המשרד יתמקד בתחום אחד – רשלנות רפואית שפגעה בילדים. דוגמאות לכך הן מקרים של אי אבחון של תסמונות גנטיות ומחלות קשות ומתן טיפול רפואי רשלני במהלך ההריון, הלידה או בתקופת הילדות.

העיסוק בתחום מורכב זה משלב בין עולם הרפואה ועולם המשפט, ומחייב הכרה מעמיקה של שניהם. בכדי להצליח אני נדרשת להכיר את המטריה הרפואית על בוריה, לבנות עבור כל לקוח אסטרטגיה משפטית ייחודית וליישם אותה בהצלחה בבית המשפט. מאבק עיקש ולעיתים לוחמני על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר, אינו מילה גסה בעיני". 

עורך הדין ארן אמיר

עורך הדין ארן אמיר הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. לצד השכלתו המשפטית, לעורך דין אמיר השכלה אקדמאית גם במתמטיקה ופילוסופיה (סיים את לימודיו בהצטיינות).

עורך דין אמיר עומד מזה כעשרים שנה בראש משרד המייצג נפגעי רשלנות רפואית. במהלך השנים האחרונות מנהל עו"ד אמיר את משרד עורכי הדין גוטמן – אמיר, במשותף עם עו"ד גוטמן ענת.

עורך דין אמיר ייצג מאות ילדים פגועים, ובמיוחד בתחום המיילדות וברפואת ילדים. עורך הדין אמיר מתעדכן בתחומים רפואיים ספציפיים אלה באופן שוטף, ובקיא בהם היטב.

שילוב זה בין ניסיון משפטי רב שנים וידע מעמיק בתחומים רפואיים אלה, מאפשרים לעורך אמיר להציע פתרונות משפטיים חדשניים להורים לילדים פגועים, אשר בעבר לא נמצאה דרך לסייע להם, ובכך לאפשר להם להשיג את הפיצוי הגבוה המגיע להם.

עורך דין אמיר הוזמן להרצות בהשתלמויות מקצועיות בתחום זה במערכת הרפואית ובכנסים מקצועיים של לשכת עורכי הדין. 

עורכת דין סיוון לאונר

עורכת דין סיוון לאונר סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת חיפה.

עו"ד לאונר הוסמכה כעורכת דין בשנת 2010 ומאז עסקה בתחום הנזיקין והביטוח. בשנים האחרונות עוסקת עו"ד לאונר בתחום הרשלנות הרפואית בילדים תוך שילוב של מצוינות מקצועית, ניסיון רב ואנושיות.

על איכות השירות והטיפול המסור והחם שהעניקה להם עו"ד לאונר, מתוך מכתבי לקוחות:

"אנו רוצים להדגיש את הערכתנו המיוחדת לעו"ד סיוון לאונר. העבודה שלה מולנו היתה בצורה הכי טובה שאפשר. היא התנהגה במקצועיות, בגילוי, בנכונות לטפל בבקשותינו ושאלותינו גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות, בחום אנושי ובכל מה שניתן להעלות על הדעת."

"יש לי פינה חמה בלב עבורך!! באמת, עשית מעבר לתפקיד באהבה רבה!!"

"תודה רבה לך על כל העבודה, המאמץ והיחס החם והדואג…"

עורכת דין איילה מאור

צחי זיסמן

חן פרג